domov4.png, 19kB    domov4.png, 19kB     domov4.png, 19kB    domov4.png, 19kB    domov4.png, 19kB     domov4.png, 19kB

Kontakty

Stravovací zařízení

Stravovací zařízení připravuje stravu 3x denně 365 dnů v roce, jak pro uživatele služeb, tak pro ostatní zájemce.Naši strávníci mají možnost vyběru ze tří druhů jídel

Mezi naše služby patří i dovoz stravy terénní pečovatelskou službou, jak pro občany města - uživatele služeb Veselí nad Lužnicí tak dovoz jídel do okolních vesnic

Bezpečná kvalita

Všichni zaměstnanci kuchyně pravidelně každý rok prochází školením v oblasti HACCP. Jednou ročně je prováděn audit dodržování pravidle HACCP nezávislou auditorskou firmou, která ověřuje, zda jsou kritické oblasti při skladování a výrobě jídel v souladu s hygienickými normami.
HACCP - Analýza nebezpečí a systém kritických kontrolních bodů, nebo také systém zdravotní nezávadnosti potravin. Stanovuje postupy, které jsou nutné k tomu, aby se snížila míra nebezpečí v průběhu technologického procesu, stanovuje ovládací, nápravná a preventivní opatření.

Jistota čerstvých a tradičních surovin

Suroviny jsou nakupovány výhradně od ověřených dodavatelů, většina surovin je českého původu. Minimálně se používají polotovary, téměř všechna jídla se připravují tradiční recepturou v naší kuchyni (např. bramborovou kaši vyrábíme z brambor, knedlíky jsou naší výroby, sekaná je míchána v naší kuchyni, nenakupujeme loupané brambory a oškrábanou zeleninu, atd.)

Gramáže

maso v syrovém stavu v 100g
směsné pokrmy - rizoto, zapečené těstoviny apod. při výdeji 350g
přílohy při výdeji 200g
zeleninové saláty při výdeji 300g
sladké pokrmy při výdeji 300g
Poskytnutí stravy

Zajištění celodenní stravy

V rozsahu tří hlavních jídel dle § 15 vyhlášky č. 550/2006 Sb. Platnost kalkulace od 1.2.2018

Cena
snídaně 45.-Kč
oběd 70,-Kč
večeře 52,-Kč